Wybór DJa na wesele

Ten temat większości Parom Młodym przysparza sporo stresu oraz spędza sen z powiek. Nie ma w tym nic dziwnego – dawno minęły czasy gdy DJ puszczał jedynie muzykę.
Teraz w większości przypadków pełni on również funkcję wodzireja oraz koordynuje całą zabawę weselną. Na co więc warto zwrócić uwagę, by bawić się do białego rana oraz zbierać pochwały od gości? Spieszę z wyjaśnieniem! Jest parę istotnych kwestii, na które Pary Młode muszą zwrócić uwagę, gdy wybierają DJa na swoje wesele.

Po pierwsze – na spotkaniu zapoznawczym obie strony muszą czuć się swobodnie i od razu złapać dobry kontakt. Odpowiednie flow to już połowa sukcesu. Przecież wszystkie szczegóły musimy ustalić wspólnie!

Po drugie – w moim mniemaniu nie istnieje coś takiego jak „gotowa playlista weselna”. DJ to nie szafa grająca. Naszym zadaniem jest dobrać muzykę do energii, która płynie z parkietu, a nie bezmyślnie przewijać kolejne kawałki. Macie ulubione utwory? Super, na pewno zostaną wplecione w odpowiednie sety i polecą w idealnym momencie, by rozgrzać parkiet do czerwoności! Lista utworów zakazanych? Na pewno nie usłyszycie tego, co wiąże się z przykrymi wspomnieniami lub wywołuje grymas na twarzy. Wszystko ustalamy w kwestionariuszu, który opracowujemy wspólnie!

Po trzecie – ważna część niemalże każdego wesela, czyli zabawy. Ja stawiam na dobre samopoczucie gości oraz daję swobodę dozowania przez nich swoich umiejętności oraz tego, co chcą pokazać. Moje zabawy są nienachalne, nowoczesne oraz nikogo nie ośmieszają. Szeroka oferta sprawi, że na pewno znajdziecie coś dla siebie! Chcecie mieć wesele marzeń, zabawę do białego rana oraz same radosne wspomnienia? Nic prostszego! Umówmy się na niezobowiązujące spotkanie, a powiem więcej!

Scroll to Top